SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes-Benz E-Classe 270 CDI me tabela Zvicerrane
Çmimi :
€6,600.00
Kategoria :
Postuar :
4 Gusht '16
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
245,500
Motori (kubik) :
2700.00
Viti :
2003
ID e produktit :
130517
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes-Benz E-Classe 270 CDI Elegance viti 2003 te kaluara i ka 245500 eshte ne gjendje shum te mir me Goma te reja dhe servisim te po sa berExtraKlimaTempomatLekurNxemje te ulseveDVDNaviXenonSensorat e shiutSensorat e ParkingutTelefonEl.DritaretEl.PasqyretUlset me Rrym00 377 45 58 48 24

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Eld
Buchs, St. Gallen
044133446
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »