SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet suzuki jimny 4x4
Çmimi :
€5,000.00
Kategoria :
Postuar :
4 Gusht '16
Lloji :
Suzuki Jimny
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
160
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
2000
ID e produktit :
130518
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes suzuki jimny 4x4 ne gjendje shume te mire teknike. 1.3 benzin me shpenzime minimale. Shum praktik si per qytet ashtu edhe per terrene te veshtira malore. I bukur, komod,praktik dhe shpenzime minimale. Tipik per KosovePostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Besi
Prishtinë
37745688415
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »