SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW E46 320D
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Gusht '16
Lloji :
BMW 320D
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
1
Viti :
2000
ID e produktit :
130520
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura ka problem me Bosch pump.
Vetura ka regjistrimi deri me 03.05.2017.
Informata rreth publikuesit
Mexhid
Drenas
044989894
Drenas [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »