SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Aprilia SportRacing
Çmimi :
€499.00
Kategoria :
Postuar :
5 Gusht '16
Lloji :
Aprilia
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
15,700
Motori (kubik) :
49.00
Viti :
2001
ID e produktit :
130521
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Aprilia sr 72ccm me dokumenta ka dogan homologim tkrym ,baterin llamellen rollnet i ka treja po ashtu edhe klipin e ka tndrrum 72ccm me vler 80euro ,vrejtje boshti i rrotes mbrapa osht defekt 50euro kushton i ri ose i perdort 30 ! qmimi i diskutushem

Pres bleres serioz !!!Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Muhamet
Pristina
045588580
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »