SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PORSCHE PANAMERA 3.0 DIESEL NEW MODEL
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:40
Lloji :
Porsche PANAMERA
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
65,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2013
ID e produktit :
130524
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra hiri mbyllt metalike, 5 dyer , 4 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronik dy zonale , timonin sport , komandat ne timon ,
shpejtesit ne timon F1 , ulset lekur te bardhe , ulset me ngrohje ,
ulset elektrike dhe memory , ulset sport , navigacion GPS TV HD ,
dritat Porsche Dynamic Light System (PDLS) , dritat LED para dhe mbrapa ,
kamer mbrapa , i hapur lart SHIBER , dyert me magnet ( SOFT CLOSE ) ,
tempomat , bordkompjuter , senzorat te parkingut para dhe mbrapa ,
radio CD USB , abs , esp , airbag , dritaret elektrike ,
mbyllje elektrike , fellne .etjPër më shumë: auto-sherreti.com/al/home/?vehicle=porsche-panamera-3-0-diesel-new-model 
Informata rreth publikuesit
Auto Sherreti
Prishtinë
044 930 000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »