SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW X6 40D XDRIVE SPORTPAKET
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:40
Lloji :
BMW X6
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2010
ID e produktit :
130525
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra e bardhe metalike , 5 dyer , 4 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronik dy zonale , timonin sport , komadnat ne timon,
shpejtesit ne timon F1 , ulset lekur te kuqe , ulset sport ,
ulset elektrike dhe memory , senzora te parkingut para dhe mbrapa ,
navigacion GPS TV HD , tempomat , bordkompjuter , radio CD USB ,
dritat BI XENON , abs , esp , airbag , dritaret elektrike ,
fellne . etj

Për më shumë:
auto-sherreti.com/al/home/?vehicle=bmw-x6-40d-xdrive-sportpaket 
Informata rreth publikuesit
Auto Sherreti
Prishtinë
044 930 000
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »