SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet BMW 320 Dizel
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Gusht '16
Lloji :
BMW 320
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2000
ID e produktit :
130528
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes BMW 320 dizel ne gjendje shum te mir sapo e ardhur nga zvicrra ekstra e ka muziken dhe kuken per ma shum informata kontaktoni ne 044873448

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shpend O.
Ferizaj
044873448
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »