SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Skoda Octavia 2.0 TDI 2011
Çmimi :
€11,000.00
Kategoria :
Postuar :
4 Gusht '16
Lloji :
Skoda Octavia
Ngjyra :
Vjollcë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
175,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2011
ID e produktit :
130532
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Skoda Octavia 2.0 TDI
175000km
1 vit regjistrim
I garazhuar
Servisin e ka te kryer ne Porsche Prishtina ne menyre periodike.

Te interesuarit mund te therasin ne tel: +37744606707
Informata rreth publikuesit
Endrit
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »