SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Nissan Micra 2004 - 1.2 16V
Çmimi :
€3,350.00
Kategoria :
Postuar :
4 Gusht '16
Lloji :
Nissan Micra
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
122,200
Motori (kubik) :
1200.00
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Child Locks, Rregullues Klime
ID e produktit :
130533
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
NISSAN MICRA 4 DYER, Gepek 1.2 16V Me Zingjir
- Radio/MP3 me USB dhe multimedia kartele
- 1 vit sigurim regjistrim nga data e blerjes
- AIRBAG
– ABS
- Klimatizim
- Airbag


Kontakto: Shpendi 044 503 074
Informata rreth publikuesit
Shpend
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »