SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 328i coupe
Çmimi :
€5,700.00
Kategoria :
Postuar :
5 Gusht '16
Lloji :
BMW 328
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
2.80
Viti :
1996
ID e produktit :
130545
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura bmw 328 i coupe 2.8 benzinVetura eshte ne gjendje perfekte Me regjistrimin e pare ne kosov e ardhur nga zvicrra Per ma shum info 044135852 , 044907077

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Meti
044135852
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »