SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Touran Cross 1.9tdi 77kv vitit 2008
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:50
Lloji :
Volkswagen/VW Touran
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
173,300
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2008
ID e produktit :
130561
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Touran Cross 1.9tdi 77kv viti 2008 sapo ardhur nga jashti full full oprema (Me Dogan Te Paguar) per info kotakto tele 044139396

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Auto salloni Ledri-SM
Pejë
049199841
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »