SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet mondial 150 cc
Çmimi :
€260.00
Kategoria :
Postuar :
4 Gusht '16
Lloji :
Scooters
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
1,234
Motori (kubik) :
150.00
Viti :
2007
ID e produktit :
130576
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Skuteri osht ne gjendje te rregullt

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kastriot
Mitrovic
049590531
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »