SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet Lancia Y viti 2000 me çmim te volitshem
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Gusht '16
Lloji :
Lancia Ypsilon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
22,222
Motori (kubik) :
1.10
Viti :
2000
ID e produktit :
130589
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet lancia ypsilon motori 1.1 dy dyer regjistrim edhe 9 muaj pa klim viti 2000 në gjendje shum te rregullt numri kontaktit 044376011 ose në viber:049485054

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Al
Mlecan
044376011
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »