SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes-Benz 815 Artego viti99
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Gusht '16
Lloji :
Mercedes Atego
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
241,362
Motori (kubik) :
2376.00
Viti :
1999
ID e produktit :
130590
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Artego 815

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Armand
Cologne, Germany
004915218119201
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »