SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf II
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Gusht '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
199,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1985
ID e produktit :
130645
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Golf II ne gjendje te rregullt, me regjistrim. Per informata me te hollesishme mund te kontaktoni me numrin e telefonit. Vetura gjindet ne qender te Prishtines per te interesuarit qe deshirojn ta shohin. Qmimi i negociushem / nuk shkojm me ndrrime.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Berat
044/ 420 117
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »