SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ford Mondeo 2.0tdCI
Çmimi :
€3,750.00
Kategoria :
Postuar :
21 Prill '17
Lloji :
Ford Mondeo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
223,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
ID e produktit :
130653
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura Ford Mondeo 2.0tdCI
E ardhur nga Zvicrra
Asht me dogan
Regjistrimi i par me 30-12-2016 ka
Regjistrim deri me 30-12-2017

Vetura asht ne gjendje shum te mir mekanike
Vetur posedon te gjitha serviset e kryera me rregull
Ka libren e servisi
Vetura ka 223000Km
6+R shpejtsi

Presim bleres serioz kontaktet ne viber
+37744749793
+41 76 278 19 53
Informata rreth publikuesit
Lorenc
Gjakovë
37744749793. 41 76 278 19 53
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »