SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI A8 4.0 TDI 202 kW / 275 HP,,,V8 BI-TURBO
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Shtator '16
Lloji :
Audi A8
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
214,000
Motori (kubik) :
4000.00
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
130661
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AUDI A8 4.0 TDI 202 kW / 275 HP,,,V8 BI-TURBO
Shes Audi A8 4.0 BI-TURBO quattro S-LINE
Klime automatike 4 zonale
Karrikat e para sportive me lekure + memorie per 4 persona + nxemje
Karrikat mbrapa sportive me lekure + me zgjedhje te butesis se shpines + nxemje
ACC (automatic cruise controll )
Shiberin me panel solar dhe me dy mundesi hapje
Webasto me digitron
Keyless Entry / hyrje pa qels
Keyless Start / dhezje pa qels
Perde ne xhamin e mbrapem
Xhamat anesore dhe mrbrapa me folje te zeze
Timonin sportiv me mundesi levizje elektronike
F1 ndrruesi i shpejtesive ne timon
Sensora parkingu para dhe mbrapa + kamera mbrapa
Drita interieri presidencial (LED) neper panelet e dyerve dhe tavan
Dritat e shkurta POWER LED
Dritat e gjata POWER LED
Dritat e gjata ndimse POWER LED
Dritat anesore POWER LED
Dritat e mjegulles POWER LED
LOGOT para dhe mbrapa LED
Fellnet chrome 22" (255/30R22) M+S
S-Line paket
Zerimi BOSE me 6 CD
DVD player per femije mbrapa
Pasqyret me nxemje dhe palosje
Amortizimi me ajer me 4 mundesi ulje dhe ngritje
I sapo regjistruar dhe servisuar

Vaji i motorrit + filteri
Filterat e ajrit ne motor
Filteri i klimes
Vaji i transmisionit
Vaji i frenave
Km te garantuara vetem 214.000 km
Qmimi me marrveshje
Nr. kontaktues :viber +358400217664
Bej edhe ndrrim vetem me diesel.

Dhe ju lutem mos um thirrni mem vet a i hargjon ma shum se 5 litra ne 100 km se so kerr qe blehet per me shku ne furre mi ble dy buke :D
Informata rreth publikuesit
Arian
Prishtinë
00358400217664
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »