SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet vw bora Tdi -99
Çmimi :
€4,200.00
Kategoria :
Postuar :
6 Gusht '16
Lloji :
Volkswagen
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
195,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1999
ID e produktit :
130683
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes Vw bora tdi me i tkuqe 1.9 dizell regjistrim ka deri 11.02.2017 ne gjendje prefekte 195000 km servisi i kryer gjdo her me rregull kaishin rebrazno te sapo ndruar vaj filterat me ni fjal tip top qmimi 4200Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
blerim
Mitrovicë
049814566
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »