SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 6 1.6 TDI
Çmimi :
€10,500.00
Kategoria :
Postuar :
29 Maj '17
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2011
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
130687
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 6 1.6 TDI
Viti Prodhimit ; 30.12.2010
Ngjyra ; I bardhe
Manual
Navigacion
Kamer Mbrapa
Fellne
Regjistrim deri me 03.02.2017
I posedon ; Dy qelsa
Mundesi nderrimi me vetura me te reja.
Te gjitha serviset te kryera me kohe, eshte ne gjendje te rregullt.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bleron
Gjilan
049424247
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »