SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vw Touran 1.9 TDI sapo i ardhun nga italia
Çmimi :
€4,750.00
Kategoria :
Postuar :
6 Gusht '16
Lloji :
VW TOURAN
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Station Wagon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
284,253
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control
ID e produktit :
130700
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vw touran 1.9 TDI sapo i ardhun nga italia eshte ne gjendje perfekte servisin e ka komplet rrypin e motorit komplet ndrrune amortizerat te katertit te reja me garacion zamajaqin komlet te ndrrune korp e tjera per info +37744215688
Informata rreth publikuesit
Faton
Noventa di Piave
Bardh i Vogel [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »