SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI A3 2.0 TDI SLINE AUTOMATIK DSG
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Tetor
Lloji :
Audi A3
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
156,700
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2010
ID e produktit :
130713
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AUDI A3 2.O TDI SLNEAUTOMATIK DSGPOSARDHUR E DOGANUARGJENDJE PERFEKTELLED XENON BI XENON

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
auto sallon ferrari
Prishtinë
+37745262726
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »