SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Citroën C1
Çmimi :
€2,950.00
Kategoria :
Postuar :
7 Gusht '16
Lloji :
Citroën
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
195,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2006
ID e produktit :
130722
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Citroën c1 Diesel 1.4

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Jne
Vushtrri
044816822
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »