SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Clio
Çmimi :
€3,100.00
Kategoria :
Postuar :
7 Gusht '16
Lloji :
Renault Clio
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
1.50
Viti :
2002
ID e produktit :
130724
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet renault clio

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bedri
Peja
049644555
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »