SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Smart Kabriolet (me liber servisi)
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
5 Shtator '17
Lloji :
Smart ForTwo
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Kabriolet
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
109,000
Motori (kubik) :
700.00
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Immobiliser, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
130729
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Smart Fortwo Kabriolet per shkak te migrimit.

Kilometrazha e garantuar me liber servisi nga Zvicrra. Servisi gjeneral i kryer para 5mije Km.

Turbo 700 kubik. Me i qendrushem se Smartat e zakonshem 600 kubik.

Posedon:
4 Goma te dimrit dhe 4 te veres
Celes rezerve (elektronik)
Kabriolet elektronik, sistem ESP kunder rreshqitjes, Immobilizator, Klime, Radio me AUX, rrote rezerve, ABS, Airbag, Tiptronik

Regjistrim deri ne fund te 2017. Sigurimi kasko!
Informata rreth publikuesit
Gramoz
Prishtinë
045677869
Arberia [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »