SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes BMW 535D
Çmimi :
€21,000.00
Kategoria :
Postuar :
7 Gusht '16
Lloji :
BMW 535D
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Sport
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
139,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2009
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
130730
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Bmw 535 e ardhur nga suedia
Bmw osht m-paket
Ka 360 kual fuqi
Viti 2009
Hargjon : 5L/100km
E ka navigatorin e madh
Ka klim
Ka Senzor perpara edhe permas
Ka nxemje per karrika perpara dhe permas
Timonin e ka Elektronik
Fellnet : bbs 20''
Vetura eshte ne gjendje te rregullt
Servisin e kom bo 500 euro
Libren e servisit e kom full servis
AUX-input - USB-input
Karrikat i ka te lkures
Informata rreth publikuesit
Klodian
Vushtrri
045891338
Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »