SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Opel Astra H 1.7 Cdti 044912020
Çmimi :
€4,900.00
Kategoria :
Postuar :
23 Nëntor '16
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
215,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2005
ID e produktit :
130733
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Opel Astra H 1.7 Cdti 1 vit regjistrim
Viti i prodhimit 2005
Klimatronik
ABS , ESP
Rrypin dhemzor u ndrru tash dhe pompa e ujit
Gjithashtu edhe Drup Llageri
Shpenzimet për 100 klm janë 5 Litra
Motorri esht në gjendje shum të mir dhe poashtu vetura esht shum e ruajtur
Poashtu edhe gomat e Dimrit vetem 1 vit të pordorura
kontakti : +37744912020. Viber Wacap
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fuad
044912020
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »