SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kymco Exciting 500
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Tetor '16
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
ID e produktit :
130738
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes motoqikleten grandskuter Kymco Exciting 500 kubik,

shum i rujtum viti 2005 ka 21000km.

Telefoni: 044 545 206
Informata rreth publikuesit
Kastriot1992
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »