SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Pasati 2.0
Çmimi :
€7,700.00
Kategoria :
Postuar :
7 Gusht '16
Lloji :
VW PASSAT
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
ID e produktit :
130751
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Pasati ...viti 2007 menjaqi DSG , ne gjendje shum te mire , qe 3 muj i ardhun nga zvicrra i doganum me kejta dokumentat n rregulll .

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Amir
044886858
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »