SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A4 2.0 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '16
Lloji :
Audi A4
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
130755
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra bronzt , 4 dyer , 5 ulse , nderruesin MANUAL
OPSIONE : Komandat ne timon ,
ulset gjysme lekur te zez , ulset me ngrohje para , dritat LED para ,
dritat BI XENON , bordkompjuter , tempomat , radio CD SD CARD ,
abs , esp , airbag , dritaret elektrike ,
mbyllje elektrike , fellne . etj FULL OPSIONE .Për më shumë: VIBER +46765613128
Informata rreth publikuesit
Eron
Prishtinë
+37744962900
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »