SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 407 HDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Gusht '16
Lloji :
Peugeot 407
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
212,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
130756
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Peugeot 407 hdiFull extra

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bujar
044/049 250 584
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »