SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet GOLF 5
Çmimi :
€6,000.00
Kategoria :
Postuar :
2 Shkurt
Lloji :
VW GOLF
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
20,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
ID e produktit :
130759
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 5 ne gjendje shum te mir teknike
Me 6 shpejci
Klima tronik
Me cenzora parkimi etj vetura gjindet ne FerizajPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Alban
Ferizaj
044569875
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »