SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeto 306
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
3 Shtator '16
Lloji :
Peugeot 306
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
140,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
ID e produktit :
130764
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet pezhoja 2001 e ardhur nga jasht 1.9 hdi 4dyer full extra per me shum info +386 49355366 viberPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bujari cc
Prishtinë
049 355366
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »