SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes veturen volkswagen bora 1.9 TDi
Çmimi :
€4,550.00
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '16
Lloji :
Volkswagen Bora
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
253,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
130770
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes veturen volkswagen bora 1.9 TDi me i te kuqe
vetura eshte ne gjendje te rregullt,
ka 1vit regjistrim
dhe servisin e kryer .
specifikat:
ka karriga me nxemje ,
klim(KLIMATRONIK)
instrumentabell krom
shiber
kuken per terheqje
pulla ne timon
tempomat
abs,espe,etj pacifik
+37745559758
049 89 69 69
Informata rreth publikuesit
labinot
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »