SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes-Benz E-Classe 270 CDI me tabela Zvicerrane
Çmimi :
€5,700.00
Kategoria :
Postuar :
8 Gusht '16
Lloji :
Mercedes E 270
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
245,500
Motori (kubik) :
2700.00
Viti :
2003
ID e produktit :
130774
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes-Benz E-Classe 270 CDI me Tabela ZvicerraneKm 245500Viti i prodhimit 2003270 CDI me 177 PSMotori dhe Marshi ne gjendje shum te mir eshte shum i rujtun si mbrenda dhe jashta Km jan te garantuara dhe gjith dokumentacionin e posedon.Extra:KlimaTempomatLekurXenonUlset me nxemjeNaviMasageUlstet me rrymTempomatDVDEl.DritaretEl.PasqyretAlufelge 16 ZollPer me shum info00 377 45 58 48 24

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Jeton
Gjilan
00 377 45 58 48 24
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »