SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW POLO R LINE 2016
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Shtator '16
Lloji :
Volkswagen/VW Polo
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
15,000
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2016
ID e produktit :
130795
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Polo e prodhuar tetor 2015 full extra R LINE. per me shum infot kontakt +37745903100
Informata rreth publikuesit
Asd
Gjilan
045903100
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »