SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
bmw 318ci cabriolet
Çmimi :
€8,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:12
Lloji :
BMW 3 Series
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Kabriolet
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
101,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Radio, Airbags, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
130797
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes bmw 318ci 2.0l 143ps, facelift,kabriolet.Shum e bukur ;)
Makina eshte e servisuar rregullisht pra eshte ne gjendje perfekte.
Eshte full option,karrige sportive, xenon,lekur shume te ruajtme, shtopat mrapa me lled,vollan multifunctional,tempomat, fellne origjinal te bmw 18 zoll me goma te reja, parking sensora mbrapa, gjithashtu posedon edhe hardtopin per dimer. boj ndrrim.
Nr.kontaktues 044 239 244
Viber +38649 668 553
Informata rreth publikuesit
Ylli
Prishtinë
38649668553
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »