SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz C 270 Dizel Rks 1 vit 2002
Çmimi :
€5,400.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:37
Lloji :
Mercedes C 220
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
248,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2002
ID e produktit :
130798
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Mercedes Benz C 270
-Dizel
-Viti i prodhimit 2002
-Regjistrimi i par 2003
-Autimatik
-I regjistruar rks me 1 vit regjistrim
-Fellne
-Cd player
-Sensora parkingi
-Klima automatik
-Servisin e kryer
-Komanda nvollon
-Shum ne gjendje te mire
-Qmimi 5.700
-Kontakti 044149990
Informata rreth publikuesit
AB
Ferizaj
044149990
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »