SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES C 250 D Avantgarde 2015
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Shkurt
Lloji :
Mercedes C 250
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
43,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2015
ID e produktit :
130803
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
043000KM, 150KW(204PS),DIZEL,AUTOMATIK-7G PLUS,DYER;4

VITI;2015,NGJYRE E ZEZE METALIKE

OPSIONET

ABS,ESP,ALARM,KLIMATRONI-TERMATIK,LED INTELIGENT,PANORAMA,NAVIGATION-DVD,INTERIERI GJYSEM LEKURE,ULSET ME NXEMJE,KAMERA 360',SENZORA PARKIMI,VETPARKIM,DISTANC KONTROLL,AMBIENT LICHT,AGILITY KONTOL,AIR BALANCE,AUTO PILOT,FELNE 17 ETJ
Informata rreth publikuesit
Auto Lami
Lipjan
044 555 777
Lipjan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »