SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
golf 2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Gusht '16
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1986
Ekstra :
CD Player, Radio, Xham Dielli, DVD Player
ID e produktit :
130809
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes golf 2 dizel sport
eshte gjendje te rregullt
ka rexhistrim 11 muj
Informata rreth publikuesit
Mentor
Kamenicë
Kamenicë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »