SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes pikapin Fiat Doblo 1.3 dizell 2006
Çmimi :
€2,800.00
Kategoria :
Postuar :
13 Shkurt
Lloji :
Fiat Doblo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
162,000
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
2006
ID e produktit :
130819
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes pikapin Fiat Doblo 1.3 dizell viti i prodhimit 2006 te kaluara 160mi me senzor parkingi mbrapa dhe ne gjendje te rregullt i ardhun prej gjermanis pa dogan.
Per me shume info +37744644915 viber.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kushtrim
Dardanë
044644915
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »