SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 750 Li 2011
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Gusht '16
Lloji :
BMW 750
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
140,000
Motori (kubik) :
4.40
Viti :
2011
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
130821
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Urgjent BMW 750 Li I Po sa ardhur Nga Zvicrra Vetura esht 4.4 Benzin viti 2011 te kaluara 140mi kamera para mbrapa tv mbrapa ulset me nxemje me masazh Full Ekstra Na Kontaktoni ne ket nr.+37744479053
Informata rreth publikuesit
Besnik
Besianë
044479053
Besianë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »