SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet golf4 2003
Çmimi :
€3,700.00
Kategoria :
Postuar :
11 Gusht '16
Lloji :
VW GOLF
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
130822
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 4 vit 2003 tdi ( i ) e kuqe. Shume ekonomike.kroskot inoksi goma 16 mishelin sedilje sportive.makina eshte ne gjendje shume te mire e gatshme psr cfare do lloj prove. Makina ndodhet ne tirane. 0696452199Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gazmend
Tirana, Albania
355 0696452199
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »