SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Zafira 1.9 DSG 2006
Çmimi :
€6,200.00
Kategoria :
Postuar :
9 Gusht '16
Lloji :
Opel Zafira
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
149,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
ID e produktit :
130830
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel zafira viti 2006 -1.9 -dizal posa i doganum e i regjistrum ks ne gjendje shum te mir me goma te reja automatik DSG sport 7 ulese qmimi 6200€ viber +37744500300

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shqiptar
044500300
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »