SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mini Cooper 1.6 B Automatik-Tiptronik
Çmimi :
€4,444.00
Kategoria :
Postuar :
8 Dhjetor
Lloji :
Mini Cooper
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2003
ID e produktit :
130832
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mini Cooper 1.6 Benzin Automatik tiptronik shum i rujtem me tabela rks i ardhun nga zvicrra
shaqa
044 838 848
049 844 811
049 40 30 20
Informata rreth publikuesit
Visar
Prishtinë
044149190 049844811
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »