SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet golf 4
Çmimi :
€4,300.00
Kategoria :
Postuar :
12 Gusht '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
130886
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 4 sdi 1.9 shum i rujtun 1 vit regjistrim goma te dimrit dhe te veres te reja ne gjendje shum te mir teknikePostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Iriad
Hajvali
044597891
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »