SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW X6 40D XDRIVE INDIVIDUAL
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:40
Lloji :
BMW X6
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
166,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2011
ID e produktit :
130889
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra blu metalike , 5 dyer , 4 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronik dy zonale , timonin sport , komandat ne timon ,
shpjetesit ne timon F1 , ulset lekur te kaft , ulset me ngrohje ,
ulset elektrike dhe memory , ulset sport , dritat BI XENON ,
navigacion GPS TV HD , kamerat 360 shkall , borkdompjuter ,
tempomat , me dhez pa qels (KEYLESS-GO , i hapur lart SHIBER ,
projtektorin (heads up display) , dyert me magnet ( SOFT CLOSE) ,
senzora te parkingut para dhe mbrapa , radio CD USB , abs ,
esp , airbag , dritaret elektrike , fellnw . etjPër më shumë: auto-sherreti.com/al/home/?vehicle=bmw-x6-40d-xdrive-sportpaket-2 
Informata rreth publikuesit
Auto Sherreti
Prishtinë
044 930 000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »