SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
kia sorento 2.5 diesel
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Gusht '16
Lloji :
Kia Sorento
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
215,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, CD Player, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
130904
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet kia sorento 2.5 diesel i sapo regjistruar ne gjendje te rregult per me shum info na kontaktoni ne kete numer 045994811
Informata rreth publikuesit
valdrin
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »