SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 5 Bluemotion
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Gusht '16
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2008
ID e produktit :
130908
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Golf V Bluemotion ne gjendje shume te mire,bej edhe ndrrime
Informata rreth publikuesit
LL
Prishtinë
+37744556603
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »