SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 3 - viti 1994 - 1.9
Çmimi :
€1,600.00
Kategoria :
Postuar :
10 Gusht '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
280,345
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1994
ID e produktit :
130915
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Motori eshte ne gjendje te rregullt, ka nje kubikazh prej 1.9 disell ka regjistrim edhd 7 muaj per me shume informata kontaktoni ne nr e telefonit

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
adhurim
044791626
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »