SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mercedes 220 CDI
Çmimi :
€11,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Gusht '16
Lloji :
Mercedes 220
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
259,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
130938
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mercedesi C-klase, viti prodhimit 20009
Makina është ne gjendje shumë te mirë, me tabela te huaja, makina posedon dhe librin e servisimit te kryer te servisi i autorizaur i Mercedes Benz, për me shumë kontaktoni ne nr.tim te telefonit
flm per mirkuptim, pres blerës serioz
Postuar nëpërmjet celularit.045993398
Informata rreth publikuesit
jeton
Prizren
045993398
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »